Állás

Állás

Agronómus

Feladatok:
• Ellenőrzés szántóföldön, személyesen és minden más rendelkezésre álló technikai eszközzel (például szatellitkép, N szenzor, talaj vagy levél vizsgálati adatokkal)
• Növénytermesztési munkák tervezése, irányítása, adminisztrációs, leltározási, készletkezelési feladatok elvégzése
• Növényvédelem szakirányÍtása, digitális feladatokat készítése traktoroknak és öntözőeszközöknek
• Növénytermesztési adatokat gyűjtése, elemzése, rögzítése
• Növénytermesztési nyilvántartások vezetése, támogatások, statisztikák és más kötelező adatszolgáltatások elkészítése
• Kapcsolattartás vetéskor, aratáskor szolgáltatókkal, külső partnerekkel
• Inputanyag és termés minőség ellenőrzése

Elvárások:
• Ambíció, munkaszenvedély, új/jobb megoldások iránti érdeklődés, nyitottság
• Minimum 3 év szakmai tapasztalat nagyüzemi szántóföldi növénytermesztésben felelős pozícióban
• Felsőfokú szakirányú végzettség vagy olyan szintű munkatapasztalat
• Jó digitális képességek
• Az ágazathoz igazodó munkaidő és munkarend vállalása
• B kategóriás jogosítvány
• Jó kommunikációs képesség, csapatszellem

Előnyt jelent:
• Növényorvosi vagy növényvédő szakmérnöki végzettség
• Német nyelvtudás
• Tapasztalat SMS, Next Farming, Trimble, QGIS szoftverrel
• Munkatapasztalat nemzetközi környezetben
• Tapasztalat főnövényeik termesztésével

Amit kínálunk:
Jó hangulatú családias légkör, csapatszellem
• Versenyképes jövedelem, végzettség és tapasztalattól függően: 800.000-1.200.000 bruttó per hó
• Teljesítmény aranyos jutalmazás
• Nemzetközi céges szaktanácsadás a háttérben
• Szakmai fejlődés támogatása
• Cégautó a terepi munkákhoz

Céginformáció:
Vas vármegyében, Egyházasrádóc községben és környékén 1200 hektáron gazdálkodunk. Fő terményeink búza, repce, kukorica, árpa, szója és tök. Terményfelvásárlással és kereskedelemmel is foglalkozunk. A cég 26 éve működik, az eredetileg Hollandiából származó tulajdonosok a dolgozókkal szoros csapatot alkotnak. Célunk, hogy fenntartható módon, magas minőségű termékeket állítsunk elő.

Jelentkezni fényképes önéletrajzzal és motivációs levéllel kizárólag emailben az emailcímen lehet március 20.-ig.

Széchenyi2020